Як працює доставка «Нової пошти» під час карантину

Duben 6, 2020
866 Просмотры

Як зробити доставку «Новою поштою» під час карантину беспечною та зручною для власника інтернет-магазину та покупця?

Для багатьох не секрет, що більшість підприємців користуються для передачі посилок своїм покупцям послугами «Нової пошти». Але під час карантину деякі правила доставки змінилися.

(Ця стаття не слугує рекламою «Нової пошти»! Багато користувачів webareal.com.ua відправляють посилки через «Нову пошту», саме тому ми вирішили ознайомити Вас з нововведеннями щодо доставки під час карантину).

Ми підготували для Вас список, який Ви можете опублікувати у своєму інтернет-магазині (інструкцію знайдете під списком). Якщо Ви використовуєте послуги «Нової пошти», радимо Вам проінформувати своїх клієнтів про новий стан роботи «Нової пошти» під час карантину, щоб зробити продаж вашого товару для покупців якомога зручним та беспечним! Наприклад, інформація про скасування плати за зберігання посилок потішить кожного клієнта, оскільки тепер отримувач посилки (покупець вашого інтренет-магазину) може не перейматися за те, що не встигните забрати посилку вчасно.


  1. До кінця карантину (до 24.04, тільки для відділень) «Нова пошта» скасовує плату за зберігання посилок клієнтів. Купуйте те, що Вам потрібно та не переймайтеся за те, що не встигните забрати посилку з відділення вчасно.
  2. Використовуйте безконтактні способи оплати.
  3. Користуйтеся поштоматами, які встановлені в багатьох містах по всій Україні (повний список поштоматів дивіться тут: https://novaposhta.ua/office/list/city/%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2
  4. Заходити у відділення дозволяється лише в захисних масках та рукавичках.
  5. Слід дезинфікувати руки на вході та виході.
  6. У разі черги варкто почекати на вулиці.
  7. У відділенні рекомендується стояти за жовтими обмежувальними лініями та тримати дистанцію 1 метр.
  8. За можливістю, варто користуватися зонами самообслуговування (мобільний додаток).

Дотримуючись цих простих правил ви зберігаєте здоров’я та життя собі та вашим близьким.


 

Ознайомити своїх клієнтів з комфортним та беспечним способом онлайн-шопінгу можна використавши функцію блогу, доступну для всіх власників інтренет-магазинів на webareal.com.ua.

Для цього зайдіть в АдминистрациюПриложенияБлогСтатьи. Натисніть на кнопку +Добавить статью .

 

Далі введіть назву (Название) та вставте наш текст (або напишіть свій) у строку Текст. Нагадуємо, що Ви можете відредагувати текст (шрифт, малюнки, таблиці та інше) повністю за Вашим вподобанням.

 

Ви можете додати малюнок (Предварительный просмотр картинки), або опублікувати статтю у зазначений в календарі день (Публикованное от:).

 

Для того щоб Вашу статтю (та інтернет-магазин!) побачило якомога більше користувачів, введіть назву Title:  та опис (Description: ), які зображатимуться при пошуку в інтернет-браузері.

Обов’язково збережіть свою статтю (натисніть Сохранить).

 

Після цього на сторінці Список статей блога натисніть на іконку (четверта зліва) Опубликовать . Вона має бути увімкнена (мати чорну барву).

 

Після цього Ваша стаття буде зображатися у вашому Блозі. Радимо оновлювати інформацію у блозі, щоб Ваши клієнти бачили, що Ваш інтернет-магазин працює та ви переймаєтеся за комфорт своїх покупців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ідея! Опублікуйте список нових відділень «Нової пошти»! Оскільки через карантин багато торгівельних центрів зачинилися, деякі відделеня перемістилися на іншу адресу. Клієнт вашого інтернет-магазину може про це не знати, тому прикрепіть список відділень (який знайдете за посиланням https://novaposhta.ua/news/rubric/2/id/6791)  до вашої статті!

 

 

Вы можете быть заинтересованы

Перевірте налаштування електронної пошти, що надсилається!
Uncategorized
398 Просмотры
Uncategorized
398 Просмотры

Перевірте налаштування електронної пошти, що надсилається!

ukr - Červenec 16, 2020

Про що ця стаття? Можливо, ви помітили, що з часом так звані роботи із СПАМу поліпшуються, і їх небажані електронні…

Власний номер замовлення
Webareal.com.ua
523 Просмотры
Webareal.com.ua
523 Просмотры

Власний номер замовлення

ukr - Červen 12, 2020

Наші користувачі часто питають, як встановити властні номери для своїх замовлень. Ця функція допоможе Вам краще орієнтуватися в ваших власних…

Как настроить Варианты товара и Похожие товары?
Uncategorized
757 Просмотры
Uncategorized
757 Просмотры

Как настроить Варианты товара и Похожие товары?

ukr - Květen 20, 2020

Сегодня разберем с Вами схему, по которой можно добавить разные варианты одного и того же товара и покажем, как добавить…

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.